0 532 242 52 21

DANIŞAN YORUMLARI

Optimum Psikoloji – Psikolojik Danışma Merkezi ve Psikolojik Danışman Fatih UĞUR hakkında, kendilerinden EMDR, yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, aile evlilik ve ilişki danışmanlığı almış olan danışanları tarafından yazılmış olan kimlik bilgilerini içermeyen tavsiye öneri ve yorumları inceleyebilirsiniz. Siz de Optimum Psikoloji veya Fatih UĞUR hakkında yorum ve tavsiye göndermek isterseniz ‘optimumpsikoloji@gmail.com‘ mail adresimize, tavsiye ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

H.D. (Danışan) | Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Benim sorunum eşimle cinsel birliktelik yaşayamamaktı. Cinsel birliktelik konusunda fazlaca korkuyordum. Evlendik ve ilk birlikteliğimizi korka korka 2 ay sonra yapabildik. Benim için bu birliktelik sadece şiddetli bir acı olarak kaldı. Bundan sonra tekrar birlikte olamadım. Çok korkuyordum. Aklımda sürekli “çok acıyacak” düşüncesi kaldı. Birçok araştırma yaptım ve bu konuda bana yardımcı olabilecek birini bulduk eşimin desteğiyle. Yani Fatih Bey’i. İyi ki Optimum Psikolojiyi ve Fatih Bey’i seçmişiz diyorum. Danışma sürecine başladık ve yaklaşık 1.5 ay gibi bir süre sonunda mutlu sona ulaştık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. EMDR denen bir teknik ile aklımdaki bütün korkuları attım. Moral vermesi, desteklemesi hep iyi ve güzeldi telkin etmesiyle bu sorundan kurtuldum. Süreçte herşey çok güzel ilerledi. Basit ev ödevleri ve alıştırmalar yaparak başarıya kolayca ulaştık. Gönül rahatlığı ile bu sıkıntıları yaşayan herkese Fatih Bey’i tavsiye ederim. Korkmayın siz de başarabilirsiniz!

E.G. (Danışan) |  Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Korkularımla ilgili olarak Fatih beyden danışma almaya karar verdim. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.

Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Bu mucizeyi doğru olana kanalize eden ise EMDR. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Bey. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.

Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür sorunlardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

B.A. (Danışan) |  Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Cinsellikte isteksiz ve sorunluyduk. Evleneli 2,5 yıl olmasına rağmen tam anlamıyla cinsel ilişkiye girememiştik, cinsel ilişki esnasında kasılma yaşıyordum ve her denememiz acı ve hüsranla sonuçlanıyordu. Bu yüzden alıngan olup gereksiz kavgalar ve tartışmalar yaşıyorduk. Mutlu gitmeyen evliliğimizde ve içinden çıkamadığımız bir durumdayken yardım almaya karar verdik. Fatih UĞUR’ dan, Optimum Psikoloji’ den yardım almaya karar verdik. Danışma süreci gayet iyi ve istekli ilerledi. Başarılı oldukça daha istekli ve memnun kaldık. Bence birbirini seven iki insanın önce bir sorun olduğunu kabul edip daha sonra birlikte karar verip çözüme gitmeleri gerekir. Gurur meselesi ve utanıp dillendirmemek çok büyük hata. İlk önce kendimiz için mutlu ve huzurlu bir evlilik istiyorsak daha sonra da dünyaya getirmek istediğimiz çocuklar için kesinlikle yardım almak gerekiyor. Bu süreçte bize yardımları ve bizi doğru bir yola koyduğu için ve 7 seans gibi kısa bir sürede çözüme kavuşturduğu için Fatih Bey’e çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Gelmek isteyen her çifte tavsiye ederiz.

Çağrı (Danışan) | Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih bey ile bir doktor arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde aile danışmanlığı yardımı almak üzere tanıştım yaklaşık bir aydır kendisiyle görüşme halindeyiz yalnızca aile danışmanlığı değil normal hayattaki sorunlarımız bazen başka baş edemediğimiz konularda da tavsiyesini görüşlerini aldım ve almaya da devam ediyorum. İlk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık gibi sanki bize evliliği gerçek anlamda ne olduğunu öğretmeye başladığını hissediyoruz eşimle şu sıralar. Şunu içtenlikle söyleyebilirim ki alanında gerçekten uzman bir psikolojik danışman ve bir şekilde size kendinizi iyi hissettiriyor. İyi ki sizi tanımışız Fatih bey şu an belki de eşimle hala bir ilişkimiz varsa bunu büyük ölçüde size borçluyuz. Yolunuz her daim açık olsun,başarılarınız devamını canı gönülden dilerim.

Aslı G (Danışan) | Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih UĞUR beyi internetten psikolojik danışman ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bi çözüm ne kadar doğru bi karar olduğunu bi kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bi travma çok ağır bi olay yaşadım. Hiç birşeye inancım kalmadığı asla tazelemek herşey bitti dediğim bi anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tekniği uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bi insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim herşeyi gönlüne göre versin inşallah.

Gül (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bi sesle aramıştım Fatih beyi.Internetten bulmuştum kendisini.Yogun olum korkusu yaşıyordum. aradigim ilk gün randevu verdi.güler yuzu ve samimiyetiyle dogru bir tercih yaptığımı ilk gorusmede anladım. inanın ilk seansta sıkıntılarımin yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir cok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr Tekniği ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda psikolojik danışman fatih uğur bey var emdr var diye bağırmak istiyorum ?kendimi fatih uğur bey ve sihirli degnegiyle (emdr)tanıştığım için çok şanslı hissediyorum?.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih uğur bey işini çok iyi yapan biri ve Konya’ da. bırakın hayatınıza dokunsun.pişman olmayacaksınız…

Merve (Danışan) Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır.İşinde oldukça başarılı bulduğum psikologum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım??????Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim,içinde boğulduğum problerim,dinmeyen gözyaşlarım vardı.Daha ilk seansımızda emin olunki %50 hepsi azaldı.Özellikle göZyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR tekniği ile tanıştırdı.Nedir bu EMDR derssniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize teknik.Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabikii mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz.Şöyle bir durum var ki yöntemi ne kadar Mucize olsada etkili bir yöntem olsada işin sırrı psikolojik danışmanınızın başarısında.İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı. Profosyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı.Bugün kendisiyle son seansımız olacak.İnanın sorunumun bittiğine üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum.Burdan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum.Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum.İyiki sizi tanıdım.Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım.İyiki varsınız.

Ö. T. D. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Benim sorunum oğlumun tacize uğraması ve bizim hayatımızı alt üst eden bir olaydı. İnternetten bu olayla nasıl baş edebilirimle başladım ve Fatih bey ile tanıştım. Oğlum 7 seans EMDR aldı. Ben de aynı şekilde EMDR aldım. Sonuçlar oğlum ve benim için çok iyi. Hayata bakış açımız daha iyi ve olumlu oldu. Artık çocuklarım hakkında daha dikkatli ve tedbirli bir anne oldum. Bu konuda Fatih beye sonsuz teşekkür ederim.

N – Aksaray (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Sorunum 9 yıllık evliliğimde çocuk sahibi olamayışım ve buna bağlı zannettiğim bazı tatsız olaylar. Hem beni hem eşimi ve evliliğimizi olumsuz etkilemeye başlayınca psikolojik yardım almaya karar verdim. Danışma süreci 9 seans sürdü ve hep olumlu yönde cevap verdi. Bendeki değişimi gören eşim, ailem ve kendim olmak üzere danışma sürecinden ve Fatih beyden çok memnun kaldık. Fatih beyi internetteki yorumları okuduktan sonra tercih ettim ve hiç pişman olmadım. Uyguladığı EMDR tekniğiyle beni ağır travmadan ve yaşadığım travmaya bağlı takıntılarım yüzünden bitirmek üzere olduğum evliliğimi kurtardı. Sabrından, başarısından ve tecrübesinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Geçmişteki kötü anılarımı unutamıyorum, takıntılarımdan kurtulamıyorum diyenlere sesleniyorum doğru tercih yapın EMDR alın.

M.B. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Sorunumuz tam olarak cinsel birleşmenin gerçekleşememesiydi. İlişki denemeleri sırasında gerginleşiyor, kaslarım kasılıyor ve acı duyuyordum. Hatta gün içerisinde kas ağrılarım oluyordu. İnternette araştırma yaptıktan sonra uzman birinden yardım almaya karar verdik. İlk etapta aklımıza bazı soru işaretleri vardı. Acaba psikolojik danışman yeterli olur mu jinekoloğa mı gitsek boşuna zaman ve para kaybı yaşar mıyız?

Neyse ki Fatih Beyle karşılaştık ve bu karmaşadan kurtulduk. Gerçekten sorun psikolojikmiş ve çözüm aslında basitmiş. Danışma süreci olumlu geçti ama yine de son aşamaya kadar acaba olacak mı, ya olmazsa düşüncesi vardı. Bu süreçte en büyük desteği veren eşime olan aşkım daha da arttı onun ve Fatih Bey’in sayesinde psikolojik olarak çok fazla yıpranmadan bu sorundan kurtuldum. Vakit kaybetmeden danışma sürecine başlama gerçekten çok önemliymiş. Fatih Bey’in tutumu, yaklaşımı çok güzel ve her şeyi ayrıntısıyla düşünen bir psikolojik danışman. Kesinlikle tavsiye ederim.

M.Ü. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Kızımın korku ve tedirginlik problemleri vardı. Bu durum hem kızımı hem de tüm aile fertlerini olumsuz etkiliyordu. Danışma sürecine başlamadan önce internetten araştırma yaptık ve Fatih Bey ile ilgili yorumları okuduk. Hep olumluydu yorumlar ve böylece başlamış olduk. EMDR sürecinde kızımın yanı sıra benimle de seanslar yapıldı. Yaklaşık 15 seans devam ettik. Danışma sürecinden gayet memnunuz.

Fatih Uğur Bey’i ve Konya Optimum Psikoloji’yi herkese tavsiye ederim. Fatih Bey ve ekibine teşekkürlerimi borç bilirim. Sağolsunlar, varolsunlar.

Elif (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım.Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu an’ıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu.EMDR tekniği sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı , bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti.Gecmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum.Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber katettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık.Minnetle teşekkkürü borç bilirim.

Gizem (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Merhaba ismim gizem oncelikle size soyle br kndimden bahsedeyim .belirli rahatsızlıklar ve yaşadığım olaylar sebebiyle asiri sinirlilik,uzuntulu ,dusunceli,karamsarlik ,takintili ruh hali icersinde br hayat sürdürmeye clsiordum tabi bunlar bnm hayatimi cok fzla olumsuz etkiliyordu ve internette psikolog araştırması yaparken okudugum tavsiyeler sayesinde fatih hocaya ulaştım .yanına gidip sorunlarimi rahatsızlıkları mi anlattım ve hocam bana bizim bu sorunlar aklima geldigi zaman uzulmemem icn aklıma geldiginde bir aniymis gbi dusunebilme için EMDR Tekniği yapmamız gerektiğini dile getirdi ve biz bu tekniği bnm yaşadığım olaylar sebebiyle 6-7defa uyguladık ve sonunda çok şükür herşey yoluna girdi eski halimden eser kalmadı diyebilirim artık yaşadığım olaylar aklıma gelince takma gizem geçti gitti zaten diye soyluorm. fatih hoca ilgisi, alakası, başarısıyla sizlere onerebilcegim tek psikolojik danışman diyebilirim?herşey için kendisine çok tskkrederm..

Rukiye K. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey’le tamamen tesadüfen tanıştım. Ve randevu aldım. Hayattan hic bir beklentim olmayarak Fatih Bey’in yanina gittim. İlk görüşmemizde beni hayata bağladı. 4 yıl boyunca içimde biriktirdigim depresyonu yenmemi sağladı. Doğru tespitleriyle bana umut verdi. Tüm içtenliğimle söylerim ki, Fatih Bey’e minnettarım. İyi ki onunla tanışmışım, iyi ki o benim psikolojik danışmanım. Bu haftaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Sorunlarıyla boğulan herkese tavsiye ederim.

Bayram (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Sayın Fatih UĞUR beye kız arkadaşımın beni terk etmesi sonucu yaşadığım zor depresyon günlerinde başvurdum üç ay gibi bir süredir uyku düzenim bozulmuş iştahım tamamen kaçmıştı aylarca uyuyamamış birşeyler yiyemez hale gelmiştim sağlım açısından endişe duymaya başlamıştım Fatih bey sayesinde bu zor süreçten bir buçuk ay gibi kısa bir sürede kurtuldum ve kız arkadaşımı tekrar geri kazandım hepsi gerçekten başarılı bir psikolojik danışman ve çok iyi bir insan olan Fatih bey sayesinde oldu Konya’ da psikolojik yardım almak isteyen arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.

D.b. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih beyle tanıştığımda çok zor bir durumdaydım nefes aldığımı bile hissetmiyordum. Facebookta gezerken tesadüfen buldum ve hayatımdaki en güzel tesadüftü. emdr dan bahsetti bana araştırdım faydalı bişey olduğunu anlamıştım ama bu kadar etkili olabileceğini tahmin bile edemezdim. emdr sayesinde iç yolculuğunu tamamlayıp sorunları zihninizde çözebiliyorsunuz ve en önemlisi Fatih beye çok rahat bu yolculuğu emanet edebiliyorsunuz. Fatih bey işinde uzman ve ilk tanıştığınız anda bile yıllardır tanıyormuşunuz izlenimi veren samimi ve içten biri. zor durumda olanların gidebileceği tek adres bence. burdan tekrar herşeyy için teşekkür ederim 🙂

Dilek D. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Tevafuk fatih UĞUR piskolojik danisman sayfasında gördüm acık konusayım kisi kendi iradesiyle iyilesebilir düsüncesiyle pek de inacım yoktu..sadece soru sormaktı niyetim ve mesaj attım. Daha sonra o kadar samimi ve icten cevaplar verdiki randevu alıp ilk danışma sürecimi baslatdık.. simdi cok daha farklı düsûnüyorum cünkü psikolojik danışmanım her halden anlayan ve tek basına sorunlarımı cözecegimi ögretti.. iyi ki gitmisim artık ben kendimi cok daha iyi hissediyorum ve cok cabuk sorunlarımın ûstesinden gelecegime inaniyorum…iyi ki tanımışım psikolojik danışman cok iyi cok anlayışlı cokda fedakar yolunuz acık olsun BAŞARILAR dilerim…

Hayriye (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Merhaba. Fatih bey ile yeni tanışmama rağmen senelerce tanıyormuşum gibi hissiyat verdiği için ve içtenliğinden ötürü şanslı olduğumu söyleyebilirim. Psikolojik çöküntü yaşadığım an bizzat tanışmadan evvel bile bana vakit ayıran sorunlarımı sabırla dinleyen insana sadece menfaati olmadan yaklaşıp ve mesleği,yaşı,cinsiyeti,maddi durumuna bakmaksızın muamele ettiğini aşikar belli ediyor. Öyle haldeydim ki kendimden umudumu kesip bana kimsenin hayrı olmaz dediğim an da öneri ve tavsiyeleri ile ruhen kendimi daha iyi hissediyorum ve pozitif düşünüyorum. Varlığıyla beni varettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

M.j. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bi sonuca ulaşamadım .hele ki panik atak gibi bi rahatsizliginiz varsa ek olarak kesinlikle bi danışmana basvurun. ben fatih beyi internet aramaları sonucunda buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastaliklarin kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizinde biseyleri kendi içinizde halletmeniz tramvalarinizdan kurtulmanın gerekiyor.siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittigini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin .

Hatice T (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih hocamla bu siteden okuduklarım sayesinde tanıştık. Zor dönem geçirdiğim her an benim yanımdaydı. Düşünceleri, söyledikleri, okumamı istediği kitaplar hepsi mükemmeldi. Bana iyi geldi yani. O zor dönemlerde birilerin sizi beğenerek ya da inanarak arkanızda durması çok önemli bir şey ve Fatih hocam bunu hiç yılmadan her seansta yaptı. EMDR tekniği uyguladık. Faydasını gördüm. Hayatımı etkileyen o görüntüyü Şuan nefretle hatırlamama rağmen beni artık kötü etkilemiyor.Fatih abi iyi ki var. Teşekkürler 🙂

Kübra (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Hayatımın en zor döneminde bana önemli destekleri sağlayan yanında insanın kendini iyi hissettigi bir uzman çok teşekkür ederim hersey icin kesinlikle tavsiye ederim 🙂  verdiği tavsiyeler ile bi arkadaşımı da belki de hayata tutundurdum teşekkür ederim fatih bey hersey icin 🙂 bi çok kişisel sorunlarınızı içtenlikle dinleyen gayet profesyonel çalışan bi danışman kendisi . Geldiğimde yanına depresyonun dibindeydim ilk kez konuşunca sıradışı şeyler diyerek bunu asabilecegimi bna gösteren ilk kişiydi. Kötü bişeyi bna direkt olarak bırak demedi onu nasıl istememeyi ve kötü biseyi nasıl iyi yaparız bunu öğretti . Sevimli güler yüzlü tarafları ile de insana kendini yalnız hissettirmiyor 🙂   

Melike (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

hiç evde tek başıma kalamıyodum facemde gezerken fatih bey önüme çıktı kendisine whatsaptan mesaj attım hemen geri döndü sorunlarımı dinledi çözdü korkularımı yok etti enerjisi neşesi çok iyi biri gerçekten konuşmaları huzur veriyo insana fatih bey hem psikolojik anlamda hem beni çıkartı teşekkür ederim çok fatih beye her konuda bana bilgi verdi bende uyguladım fatih beyinin sayesinde dışarı çıkıyorum danışanlarına karşı soğuk ve mesafeli değil

S.M.M.M A. T. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Sayın Fatih Uğur beyden 3 yaşındaki çocuğumuzun kardeş kıskançlığı sorunu ile ilgili yardım almıştık. Daha önce sorun yaşamadığımız birçok konuda oğlumla sorunlar yaşamaya başlamıştık. Kendisinin soruna yaklaşımı ve önerileri bizim için gerçekten faydalı oldu, yardım alacak ailelere tavsiye ederim. Görüşmeleri sonlandırdıktan sonrada takip edip bilgi alması bizim mutlu etti. Kendisi gerçekten alanında uzman bir danışman olup, kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

A.G.. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tekniği uyguladı. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi psikolojik danışman. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Ayşegül S. (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldum . İlk görüşmede çok memnun kaldım . Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine . Özellikle bir kaç seanstır EMDR tekniği uygulanıyor . Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan ,hem de ilgili ve alakalı bir psikolojik danışman tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

Elif  (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu . Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum.Güleryüzlü ,objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi .

Ayten (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolojik danışman. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Feray  (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Kızım için pedagog olarak tercih ettim. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda ulaştım ve çok memnun kaldım. Çok ilgilendi ve samimi davrandı. Vermiş olduğu egzersizleri yapıyorum ve faydasını görmeye başladım.

Serap Hanım (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden ulaştım Fatih Hocama. Çocuğum için gitmiştim. Öz güven hakkında emdr tekniği uyguladı. Alt ıslatma sorunu ortadan kalktı. İlk başta ön yargılı olarak gitmiştik. Ama süreçten çok memnun kaldık. Sorumluluk bilinci yerleşti odasını bile toplamaya başladı çocuğum. memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

Gizem (Danışan)Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

Nurgül (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

İnternet aracılığı ile yorumlarını okudum ve gitmeye karar verdim. Bu süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Destekçi oldu. Çok ilgilendi benimle,sorunlarımı dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu sıkıntıları yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Şenol (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey genç yaşında gerçekten işinin erbabı olmuş. Çocuğuma yardımcı oldu ilk gittiğimizde seansların uzun sürebileceğini sölemişti. Ancak gittikten sonra gerek kalmadığını seansların 1 seferde yeterli olacağını söyledi. Seansları uzatıp fazla para almak amaçlı düşünebilirdi. Ama öyle bir psikolojik danışman değil gözlemlediğim kadarıyla öyle para peşinde değil ilk önce danışanına önem veriyor . İnternetten bulduk o şekilde gittik.

A.E (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden Fatih Bey’i buldum. Kendisini araştırarak buldum .Memnun kaldım.Gittiğim süre içerisinde olumsuz bir şey görmedim. Fatih Bey iyi bir insan, Yaklaşımı güzeldi.Sabırlı bir insan, olması gerektiği gibiydi.

ayşegül c. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında 

İnternetde okuduğum yorumlarını çok beğendiğim için tercih ettim. Çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Konuşmalarıyla çok rahatlattı beni. İç daralması ve Ölüm korkusu vardı ve gitmeye başladıktan sonra konuşmalarını düşünerek rahatlıyordum. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

şennur b. (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında

Telefonla danışma uyguladı. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Bir psikoloğa gitmek istiyordum ve internetten ulaştıgımda farklı şehirde olduğunu bilmiyordum. Ciddi anlamda kaygı bozuklugu vardı. Danışmanlıktan sonra kaygılarım azaldı. Danışmadan sonra gayet güzel sonuçlar aldım ve bir kaç arkadaşıma da tavsiyede bulundum.

Zeytininsat (Danışan) |Psikolojik Danışman Fatih UĞUR Hakkında 

Fatih bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikolojik danışmandır, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

Kaynak
www.tavsiyeediyorum.com 
www.doktortakvimi.com

 

Optimum Psikoloji – Psikolojik Danışma Merkezi
Konya Psikolojik Danışman Desteği – Konya EMDR